Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA41107875
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Busutchin (CUI 29249639)
- Furnizor / câștigător
- FARBUM SRL (CUI RO2176039)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.183,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.183,21 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:14
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.183,21 RON
din 1.183,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro