Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare tarate de grau 1000 kg ambalata in saci de rafie 20 kg. Transport la Zoo Radauti.
- Număr anunț
- DA41106549
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
- Cod CPV
- 15615000-2 · Tarate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:10
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro