Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de alimentare REDRAGON RGPS-750WGU Guard, 750W, 120mm, 80 PLUS Bronze
- Număr anunț
- DA41106133
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE GIURGIU (CUI 24582550)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743,79 RON
- Valoare atribuită
- 743,79 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:52
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743,79 RON
din 743,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro