Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica (dirigentie de santier) - EXTINDERE REȚEA DE ALIMENTARE CU APĂ

Număr anunț
DA41103431
Autoritate contractantă
COMUNA ROSETI (Primaria Roseti) (CUI 4294146)
Furnizor / câștigător
ŢUŢUIEANU D. ION - PERSOANĂ FIZICĂ (CUI 20968630)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
03.09.2026 09:53
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.