Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa Bucatarie cu Blat Termic si Picioare de Inox, 60 cm Latime si 120 cm lungime

Număr anunț
DA41107393
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Furnizor / câștigător
MOBISTORE 17 SRL (CUI 37246145)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471 RON
Valoare atribuită
2.471 RON
Data publicării
03.09.2026 12:49
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471 RON

din 2.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.