Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polita RCA si accidente calatori OPEL-CIBRO
- Număr anunț
- DA41100442
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.584,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.584,70 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:10
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.584,70 RON
din 3.584,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro