Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR COLOR COPY 120 G 250 BUC
- Număr anunț
- DA41107834
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35 RON
- Valoare atribuită
- 35 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:12
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35 RON
din 35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro