Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOCHETA COPII PAPILLON MOV

Număr anunț
DA41109055
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
Furnizor / câștigător
Dancri Impex SRL (CUI RO7301272)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,64 RON
Valoare atribuită
474,64 RON
Data publicării
03.09.2026 14:07
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,64 RON

din 474,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.