Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII MENTENANTA SI MONTAJ APARATE DE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- DA41107614
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- CIO VISION CONCEPT S.R.L. (CUI 44040414)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:00
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.850 RON
din 3.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro