Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii monitorizare-raportare proiect PEO 2021-2027

Număr anunț
DA41106937
Autoritate contractantă
COLEGIUL VASILE LOVINESCU FALTICENI (CUI 4674633)
Furnizor / câștigător
DEEP WORK INSIGHTS S.R.L. (CUI 40969363)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.000 RON
Valoare atribuită
264.000 RON
Data publicării
03.09.2026 12:29
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264.000 RON

din 264.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.