Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare 2 telefoane mobile pentru Primaria Comunei Baciu

Număr anunț
DA41105718
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.925,61 RON
Valoare atribuită
8.925,61 RON
Data publicării
03.09.2026 11:37
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.925,61 RON

din 8.925,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.