Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii complete de execuție infrastructură și montaj structural stâlpi metalici

Număr anunț
DA41086088
Autoritate contractantă
Comuna Mogosoaia (CUI 4420830)
Furnizor / câștigător
KAPPA KUBIK SERVICE S.R.L. (CUI RO44293387)
Cod CPV
45223110-0 · Instalatie de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.315 RON
Valoare atribuită
14.315 RON
Data publicării
01.09.2026 11:42
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.315 RON

din 14.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.