Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mop mop plat
- Număr anunț
- DA41072942
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA PENTRU PROTECŢIA PERSOANELOR CU HANDICAP PETAL (CUI 31647857)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.123,20 RON
- Valoare atribuită
- 11.123,20 RON
- Data publicării
- 29.08.2026 06:55
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.123,20 RON
din 11.123,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro