Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse curatenie
- Număr anunț
- DA41108838
- Autoritate contractantă
- SCOALA BLANDIANA (CUI 12864698)
- Furnizor / câștigător
- BINDYS STORE S.R.L. (CUI 44782936)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,56 RON
- Valoare atribuită
- 162,56 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:57
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,56 RON
din 162,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro