Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hipoclorit de sodiu min.12.5% clor activ (CLOR SAFE )
- Număr anunț
- DA41108730
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULTURESTI (CUI 3337648)
- Furnizor / câștigător
- ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843,75 RON
- Valoare atribuită
- 843,75 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:53
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
843,75 RON
din 843,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro