Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elevator cu senile pentru persoane imobilizate in scaunul cu rotile, Ref.5590

Număr anunț
DA41106027
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
O & V MEDICA SRL (CUI RO24044977)
Cod CPV
42417000-2 · Elevatoare si transportoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.539,26 RON
Valoare atribuită
23.539,26 RON
Data publicării
03.09.2026 11:48
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 17:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.539,26 RON

din 23.539,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.