Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn CR fag - DS ARGES SCOALA BEREVOIESTI
- Număr anunț
- DA41109902
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI TICAN RUMANO (CUI 29428251)
- Furnizor / câștigător
- REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.187,46 RON
- Valoare atribuită
- 9.187,46 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:47
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.187,46 RON
din 9.187,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro