Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii instalatie termica Liceul Silvic
- Număr anunț
- DA41109478
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL BRASOV (CUI 49839839)
- Furnizor / câștigător
- OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.290,89 RON
- Valoare atribuită
- 31.290,89 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:27
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.290,89 RON
din 31.290,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro