Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN DE FOC FAG

Număr anunț
DA41108035
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CUI 3372149)
Furnizor / câștigător
TOTAL MAPINVENT S.R.L. (CUI RO30630008)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.621,60 RON
Valoare atribuită
21.621,60 RON
Data publicării
03.09.2026 13:22
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.621,60 RON

din 21.621,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.