Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA41072944
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA PENTRU PROTECŢIA PERSOANELOR CU HANDICAP PETAL (CUI 31647857)
Cod CPV
42996300-7 · Raclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.300,40 RON
Valoare atribuită
5.300,40 RON
Data publicării
29.08.2026 06:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.300,40 RON

din 5.300,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.