Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INSPECTIE TEHNICA BN22PLI

Număr anunț
DA41109596
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA ILVEI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO13564982)
Furnizor / câștigător
GOSEN AUTO SERVICE SRL (CUI 35439034)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,37 RON
Valoare atribuită
198,37 RON
Data publicării
03.09.2026 14:32
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,37 RON

din 198,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.