Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrozi, ace si canule
- Număr anunț
- DA41109521
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SPORTMED SYSTEMS SRL (CUI RO29807808)
- Cod CPV
- 33141700-7 · Accesorii ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.104,33 RON
- Valoare atribuită
- 2.104,33 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:29
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.104,33 RON
din 2.104,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro