Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERFUZOARE / PERFUZOR CU AC PLASTIC CU LUER-LOCK -R.16535/02.09.26 CPU
- Număr anunț
- DA41109519
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940 RON
- Valoare atribuită
- 940 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:29
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940 RON
din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro