Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI GHEATA INSTANT 13x15cm
- Număr anunț
- DA41109479
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,80 RON
- Valoare atribuită
- 83,80 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:27
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83,80 RON
din 83,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro