Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plan de prevenire si protectie Evaluare nivel de risc in domeniul Securitatii si Sanatatii in munca
- Număr anunț
- DA41108786
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIU (CUI 29459274)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA COMPANY SRL (CUI RO1098129)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:55
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro