Ofertă acceptată Cumpărare directă

Execuție lucrări pt ob de inv:”Modernizare iluminat public stradal în comuna Darova, jud Timis” AFM

Număr anunț
DA41107928
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762.649,07 RON
Valoare atribuită
762.649,07 RON
Data publicării
03.09.2026 13:16
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762.649,07 RON

din 762.649,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.