Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de alimentatie publica Continental Forum Arad

Număr anunț
DA41106794
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.120 RON
Valoare atribuită
6.120 RON
Data publicării
03.09.2026 12:21
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.120 RON

din 6.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.