Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII APLICATII SI SISTEME SOFTWARE INFORMATICE – REGISTA START – SESIZARI SUCCESORIALE
- Număr anunț
- DA41106703
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
- Furnizor / câștigător
- REGISTA DIGITAL S.A. (CUI 44681966)
- Cod CPV
- 48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.530 RON
- Valoare atribuită
- 10.530 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:16
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.530 RON
din 10.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro