Ofertă acceptată Cumpărare directă

50413200-5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)

Număr anunț
DA41108563
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI RO17562747)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665 RON
Valoare atribuită
665 RON
Data publicării
03.09.2026 13:45
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665 RON

din 665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.