Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTAJ BARIERA ACCES AUTO

Număr anunț
DA41108157
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI (CUI 4701576)
Furnizor / câștigător
MAROCO SYSTEMS SRL (CUI 16250208)
Cod CPV
45233280-5 · Instalare de bariere rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.988 RON
Valoare atribuită
7.988 RON
Data publicării
03.09.2026 13:26
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.988 RON

din 7.988 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.