Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer YAMAHA MG20XU

Număr anunț
DA41090711
Autoritate contractantă
COMUNA CRICAU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4562508)
Furnizor / câștigător
WORLDCLASS GENERAL BUSINESS S.R.L. (CUI RO47063331)
Cod CPV
32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.553 RON
Valoare atribuită
3.553 RON
Data publicării
01.09.2026 15:25
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.553 RON

din 3.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.