Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set seruri hemotest Anti-A, B, AB, D(Rh) & Rh Negativ Control Lorne Laboratories - 5 x 10 ml
- Număr anunț
- DA41103145
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- BALMED SRL (CUI RO4281740)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507 RON
- Valoare atribuită
- 507 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:40
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
507 RON
din 507 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro