Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet dozator apa ZASS ZWD 02 CR cu suport pahare ZASS ZWDCH 01 Metrologie
- Număr anunț
- DA41106783
- Autoritate contractantă
- TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
- Furnizor / câștigător
- ZASS ROMANIA SRL (CUI RO15328988)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:21
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro