Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare Dacia Duster MH05TWY

Număr anunț
DA41109682
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.335,72 RON
Valoare atribuită
3.335,72 RON
Data publicării
03.09.2026 14:36
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.335,72 RON

din 3.335,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.