Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSULTANTA PENTRU OBTINERE FINANTARE PROIECT SISTEM CENTRALIZAT DE CANALIZARE APE UZATE MENAJERE
- Număr anunț
- DA41106173
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGDANA (CUI 5044440)
- Furnizor / câștigător
- ACORD CONSULTING FOND SRL (CUI 36117568)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.000 RON
- Valoare atribuită
- 138.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:54
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138.000 RON
din 138.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro