Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport electropalan Gude 1715, 100-600 Kg
- Număr anunț
- DA41100644
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- CASA IDEEA GROUP SRL (CUI RO34647088)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,69 RON
- Valoare atribuită
- 251,69 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:23
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
251,69 RON
din 251,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro