Ofertă acceptată Cumpărare directă

44000000-0 Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia

Număr anunț
DA41109135
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 CARACAL (CUI 33600796)
Furnizor / câștigător
ALEXOR GROUP TRADE SRL (CUI RO25554222)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.471,07 RON
Valoare atribuită
3.471,07 RON
Data publicării
03.09.2026 14:10
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.471,07 RON

din 3.471,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.