Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri de burghiu

Număr anunț
DA41107623
Autoritate contractantă
CRESA - CRAIOVA (CUI 46221476)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27,28 RON
Valoare atribuită
27,28 RON
Data publicării
03.09.2026 13:00
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27,28 RON

din 27,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.