Ofertă acceptată Cumpărare directă

45236000-0 Lucrari de nivelare

Număr anunț
DA41105475
Autoritate contractantă
Comuna Dalnic (Consiliul Local al Comunei Dalnic) (CUI 16355441)
Furnizor / câștigător
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA (CUI RO7028793)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
03.09.2026 11:26
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.