Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montat container pe placă betonată

Număr anunț
DA41109236
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VETIS (CUI 17352621)
Furnizor / câștigător
FEROCAT GABI SRL (CUI 34446181)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare atribuită
29.500 RON
Data publicării
03.09.2026 14:14
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.500 RON

din 29.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.