Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv rep instalatia electrica

Număr anunț
DA41109121
Autoritate contractantă
Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
Furnizor / câștigător
VIM ENGINEERING SRL (CUI RO18493424)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,25 RON
Valoare atribuită
711,25 RON
Data publicării
03.09.2026 14:09
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,25 RON

din 711,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.