Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studii tehnice: AE, SG, ET
- Număr anunț
- DA41103915
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA (CUI 3671027)
- Furnizor / câștigător
- COMPASSLINE S.R.L. (CUI 49226630)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:16
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90.000 RON
din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro