Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatie si intretinere Combo - GL14HGN
- Număr anunț
- DA41097449
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- IRMEX SA (CUI RO2267978)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596,89 RON
- Valoare atribuită
- 596,89 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 12:49
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
596,89 RON
din 596,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro