Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE MENTENANTA, INTRETINERE/SERVICE SI ASISTENTA TEHNICA HARDWARE SI SOFTW
- Număr anunț
- DA41084222
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIRTOP (CUI 4553526)
- Furnizor / câștigător
- MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:16
- Data finalizării
- 03.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.