Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA41107870
Autoritate contractantă
Autoritatea de Sanatate Publica Ialomita (CUI 4232135)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,91 RON
Valoare atribuită
400,91 RON
Data publicării
03.09.2026 13:14
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,91 RON

din 400,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.