Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare accidente sportivi sectia bob-sanie
- Număr anunț
- DA41106913
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
- Furnizor / câștigător
- PERSONAL INSURANCE - BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 18879191)
- Cod CPV
- 66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.281 RON
- Valoare atribuită
- 4.281 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:28
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.281 RON
din 4.281 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro