Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare a echipamentului electric

Număr anunț
DA41083325
Autoritate contractantă
PRIMARIA ABRAMUT (CUI 5431691)
Furnizor / câștigător
TARCIA ELECTRIC STAR S.R.L. (CUI 38750050)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.730 RON
Valoare atribuită
7.730 RON
Data publicării
01.09.2026 09:35
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.730 RON

din 7.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.