Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Catering - Centru de zi IZvoru, Comuna Visina
- Număr anunț
- DA41104747
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (CUI 4344228)
- Furnizor / câștigător
- ADAVALMIN S.R.L. (CUI 48627420)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.180 RON
- Valoare atribuită
- 41.180 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:56
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.180 RON
din 41.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro