Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti-Belgrad si retur cu AIRSERBIA si asigurari serbia si bulgaria
- Număr anunț
- DA41107414
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI RO24582488)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.359,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.359,49 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:50
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.359,49 RON
din 1.359,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro