Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare și calibrare supapa de siguranta
- Număr anunț
- DA41107472
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
- Furnizor / câștigător
- MTEXPERT OFFICE S.R.L. (CUI RO24051818)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:53
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro